کریسمس 2018

امروز روز کریسمسه. قطعا روزیه که هیچ جوری در تمام این سالها با همه جنگولک بازیهاش نه تنها نتونسته نظر منو جلب کنه بلکه هر سال حالم ازش بیشتر به هم میخوره.

با راد در مورد این حس تهوعم جسته و گریخته قبلانا حرف زده بودم و خب چه انتظاری از مرد سوپرمن و سوپر نایس خودم داشتم در پاسخ به این احساس ناخوشایند؟ جز اینکه اونو برایم بسیار جذاب و دوست داشتنی بکنه.

گفت ایام کریسمس ایام خانواده و این حرفهاست و تو همیشه تنها بودی.دیگه دوران تنفر از کریسمس برات به سر اومده. امسال 3 تا بچه ها 5 هفته بیان پیشمون؟ ینی از 1 ماه قبل از کریسمس بیان و دو هفته بعد از کریسمس رحلت کنند؟ باید اعتراف کنم که وقتی همچین پیشنهاد بی شرمانه ای رو با روی باز قبول کردم در حال عادی نبودم. البته مثل اعترافات زندانیها که خواهر و مادرشون رو جلو چششون میارن نبود. یه کم زیر پوستی تر بود. وقتی قبولش کردم که داشتم دوره 3 ماهه خارج از استرالیا در ایران و در کنار خانواده رو میگذروندم در حالیکه راد داشت زمستون غم بار استرالیا رو تنهایی در عزلت سپری میکرد.

اذعان میکنم که یه کم هم ادا در اوردم و نشون دادم که چه فکر خوبیه و واقعا دلم برشون تنگ شده.

وقتی فکر میکنم میبینم خداییش اصلا دلم برای بچه ها تنگ نمیشه. حالا شاید برای دفنی بعد از دو ماهی که با هاش تو بیمارستا ن گذروندم یه کمی بشه ولی سوفی نه و لوسین رو هم که اصلا نمیشناختمش.

خلاصه ماجرا اینه که امروز که روز 24 امی که اینا اینجان و 12 رو زدیگه دارند میرن به طور رسمی و قانونی هر آدم بچه داری رو که میبینم غیر از احساس ترحم و تاسف براش حس دیگه ای ندارم.

لوسین که به طور خلاصه لولو صداش میکنند یک لولوی واقعیه نه از اون سر خرمن ها! زنده و فعال.

اصلا باورم نمیشد که پسر یک مرد بسیار آرام و مهربان یه همچین جونوری از آب دراد.

از اینکه ازش خوشم نمیاد هر از گاهی عذاب وجدان میگیرم و بعضی اوقات دلم برای بی قانونی ایران تنگ میشه که حداقل میتونستم یه کتک حسابی بهش بزنم بشینه سر جاش ان جوجک.

خلاصه اگه کور سوی امیدی بود که من بتونم ذره ای به این جشن مبتذل مصرفگرایی همگانی علاقه مند شوم ، راد با کمال قدرت از میان برش داشت که بابتش تا ابد مدیونشم.

دارم نیو یر رزولوشن هام رو به قول این جنبی ها برای امسال جمع آوری میکنم:

تا حالا اینه:

نه به بچه از هر نوع ومدلش ، نه به کریسمس جلف و از همه مهمتر نه به کریسمس با بچه که فضاحت به بار میاره.

/ 0 نظر / 22 بازدید